Středa, 8 února, 2023
události
HomeRady a NávodyTest Goose VPN versus ZoogVPN Pro: Co vybrat?

Test Goose VPN versus ZoogVPN Pro: Co vybrat?

- Reklama -aktualita

Jaká VPN nabízí více funkcí, Goose VPN, nebo se spíše vyplatí Zoog VPN Pro? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, obodovali je a skóre je 6,4/10 – 6,4/10.

Naměřená rychlost Goose VPN vs ZoogVPN Pro, která z nich je vyšší?

Rychlost downloadu a uploadu je jedním z nejdůležitějších parametrů, což platí také o Goose VPN a Zoog VPN Pro.

Průměr měření downloadu u první z testovaných dosáhl hodnoty 26 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 32 Mb/s. Goose VPN se projevila o 6 Mb/s pomalejší oproti Zoog VPN Pro.

Rychlost nahrávání udává upload, u Goose VPN byl 19 Mb/s. ZoogVPN v průměru dosahovala 26 Mb/s, je tedy o 7 Mb/s rychlejší.

Zjišťovali jsme také průměrnou rychlost odezvy, u první VPN byla 121 ms. Konkurentovi ZoogVPN Pro jsme naměřili 42 ms. Čím nižší hodnota rychlosti odezvy, tím lépe, takže Goose VPN se ukázala být o 79 ms horší.

Průběžný výsledek Goose VPN : ZoogVPN Pro činí 3 /10 : 3/10.

Podaří se Goose VPN přehrávat seriály z Netflixu?

Vysoká rychlost připojení je důležitým parametrem pro odblokování Netflixu, Goose VPN tuto funkci neumí. Pro odblokování většinou stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, ZoogVPN Pro Netflix odblokovat dokáže.

VPN můžete také použít i pro odblokování videí, která jsou v ČR nedostupná, přičemž, Zoog VPN Pro takovou schopnost má. Porovnávaná VPNka funkci obejití ochrany YouTube videí nemá.

Při vybírání VPN se doporučujeme zaměřit také na ochranu před únikem DNS, podporu multi-hop připojení a blokování reklam. Pro příklad Goose VPN má ochranu před DNS úniky a ZoogVPN třeba neposkytuje whitelisting.

U funkcí VPN je tak skóre 8 /10 : 7/10.

Jak se daří GOOSE VPN v nabídce počtu serverů a zemí?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, Goose VPN má v nabídce 52 serverů. V aplikaci ZoogVPN jsme zjistili 50 serverů. První z VPN jich tak nabízí o 2 víc .

Obdobně důležitý je počet zemí, kde jsou servery, u Zoog VPN Pro je 23. Druhá srovnávaná VPN nabízí 22, o 1 méně. V této disciplíně tak prohrává .

Významný je také počet současně připojitelných zařízení, kterých GOOSE VPN zvládne neomezeně. ZoogVPN dokáže současně připojit neomezeně zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlepší VPN pro PC.

Jaké platformy umí GOOSE VPN a které umí ZoogVPN Pro?

Podporovaná zařízení jsou asi nejdůležitějším parametrem VPN, GooseVPN zvládne operační systém Android a připojí zařízení s iOS. Druhá VPN ze srovnání ZoogVPN Pro iPhony s iOS zvládá, přístroje s OS Android umí bez problémů chránit.

Provoz VPN se řídí zákony země, kde má společnost sídlo, což platí také o sdílení informací o provozu se státními orgány. GOOSE VPN má kořeny v Nizozemsku. Firma provozující druhou službu je registrována v Řecku.

Appka GooseVPN není k dostání v českém jazyce, ZoogVPN Pro česky taky přeložena není.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla Goose VPN bodového součtu 8/10 a Zoog VPN Pro si nese hodnocení 8/10.

Předplatné Goose VPN – ZoogVPN

ZoogVPN Pro lze objednat za 46 Kč měsíčně, předplatné druhé z VPN můžete mít již za 44 Kč měsíčně. Výsledné hodnocení VPN za poměr ceny a dostupných funkcí je 8/10, respektive 6 /10 pro tu druhou.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel